Pierwsza pomoc dla psów – poradnik dla wszystkich „psiarzy” – już w sprzedaży!

Z radością informujemy o zakończeniu prac nad książką o pierwszej pomocy przedweterynaryjnej dla psów aktywnych i pracujących. Bo to właśnie one narażone są na różnego rodzaju urazy. Warto wiedzieć, jak wykonać resuscytację krążeniowo-oddechową psu /RKO/, bo właśnie masaż serca i sztuczne oddychanie może uratować czworonogowi życie. W książce znajduje się dużo praktycznych porad i odpowiedzi na nurtujące każdego opiekuna psa pytania – na przykład, dlaczego niektóre psy uwielbiają odchody?… Bo ma to swoje weterynaryjne uzasadnienie.

Publikacja wydana została w serii kryminalistycznej, ale jako jedyna NIE jest przeznaczona dla młodych czytelników, tylko dla dorosłych – a to ze względu na zdjęcia urazów i chorób psów. A dlaczego właśnie wydaliśmy ją w serii kryminalistycznej? Ponieważ sprawa urazów i ratowania czworonogów dotyczy przede wszystkim psów służbowych, zatrudnionych w służbach mundurowych. I to właśnie funkcjonariusze czy ratownicy wodni i górscy oraz ich pytania – zainicjowali powstanie tej publikacji. Bo ta książka jest właśnie o ich psach, o tym, co im się przytrafiło na służbie i jakiej należało im udzielić pomocy. Sporo wiedzy fachowej „sprzedała” lek. wet. Katarzyna Dołębska – przystępnie i praktycznie. Ale książka jest przede wszystkim efektem współpracy ze służbami mundurowymi, Fundacjami oraz ogromnego zaangażowania ze strony drugiej współautorki dr Joanny Stojer-Polańskiej, inicjatorki i pomysłodawczyni serii kryminalistycznej o psach i koniach w służbach ratowniczych i mundurowych.

Na pierwsze tygodnie przygotowaliśmy mega promocję – u nas książka tańsza o 10 zł, zarówno wydanie kolorowe, jak i czarno-białe.

Plik demo do wglądu - Pierwsza pomoc v9 promocja

Seria kryminalistyczna: